E-Fatura Tel: (0212) 246 21 10

Hizmetler

ETA Bayi ETA Satış - Servis Hizmetleri

ETA programları tercih eden müşterilerimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemiz ile ETA ailesinin bir parçası olabilirsiniz. Eta programın yüklenmesi ile birlikte işletmelerdeki mevcut verimliliğin en üste olması hedeflenir ve bu şekilde çalışması sağlanır.

Eta Bayisi Program Satışı

ETA SQLEylül Yazılım; Eta program satışında yetkili firmadır . Eğitim ve sürekli telefon desteği ile  sorunlarınıza çözüm buluyor ve programı kullanan personellere destek hizmeti vermektedir. Eylül yazılım yıllardır müşteri memnuniyeti odaklı müşteri çözümlerinin ve müşterilere verdiği değer ile kalitesini ispatlamıştır.

Eta Eğitim Bayisi

Eta Bayisi olan Eylül bilgisayar müşterilerine satış öncesi ve satış sonrası desteği ile  profesyonel destek vererek  %100 müşteri memnuniyeti ilkesine bağlıdır. Bu özelliği ile Eylül Yazılım diğer Eta bayilerinden farklıdır.

Eta Bayii Program Destek ve Uzaktan Destek Hizmeti

Eta Bayi olarak ,Eta programlarının satışı ,satış sonrası destek hizmeti , satış sonrası eğitim, modüller arası entegrasyon, sağlam altyapı, veri güvenliği, detaylı raporlama hizmeti sunulmaktadır. Ayrıca kurumsal firmalara özel çözümlerde sunulmaktadır. Uzaktan destek hizmetimiz sayesinde tüm sorunlarınıza hızlı şekilde çözümler üretiyoruz.

Eta BayileriEta Bayisi Versiyon Değişimi

Eta versiyon  programı sizlere versiyon yükseltme ve Eta güncelleme işlemlerini sunuyor. Programın kaliteli entegrasyon özelliği ile  son teknolojileri kullanırsınız. Kurumunuzda daha etkili bir çalışma için programının kurumunuza özel yapılandırılması çok önemlidir.

Eta Fatura DiyaznEta Bayi Fatura Dizaynı

Eylül bilgisayar müşterilerine etkili fatura dizaynı konusunda profesyonel eğitim vermektedir. Eta fatura tasarımı ve düzenlemesi için bizleri arayabilirsiniz.