E-Fatura Tel: (0212) 246 21 10

Hakkımızda

Eta Bilgisayar bünyesinde  uzun yıllar hizmet verdik ve tecrübemizi sektöre aktarmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Alt yapımız:

Bilgisayar programcılığı alanındaki uzmanlığımızı ,databese uygulamaları ve müşteri ilişkilerindeki uzmanlığımızı bir  çatı altında toplayarak Eylül yazılım girişiminde bulunduk.

İş Ortağınız olmak istiyoruz:

Eylül bilgisayar olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verdik ,yüksek kaliteli memnuniyet çerçevesinde hizmet vererek müşterilerimizi büyütmeyi hedefledik Biliyoruz ki müşterilerimiz büyürse bizde büyürüz.

Hak ediyoruz:

Firmamız müşterilerden yoğun talep görüyor ,çünkü müşteri odaklı çalışıyoruz.

Eta'nın temel prensibi bayilerin üç aşamalı eğitim programını başarıyla tamamlamış olması ve kadrolarında yeterli sayıda eleman bulundurmalarıdır. Eğitimlerine düzenli aralıklarla devam etmeleri zorunludur. Eta bayililik sisteminin temeli  müşteri odaklı çalışmaktan geçmektedir. Müşterilerin firmamızı seçme nedeni ise koşulsuz müşteri memnuniyetidir.

Eta,  sağladığı ürün ve hizmetleri ile sunduğu kampanyalar ile sürekli destek görmektedir. Muhasebecilerden ticari işletmelere kadar geniş müşteri kitlesine özel kampanyalar hazırlayarak müşterilerden destek görmektedir.

Firmamız, ETA Ticari Programlarının  Bayi ve Yetkili Çözüm Ortağıdır. Firmamızda Eta tecrübesini yansıtarak çok geniş bir müşteri kitlesine sadece Eta kalitesi ile hizmet vermektedir. Yeterli bilgi ve donanıma sahip profesyonel kadromuz sizlere özel hizmet vermektedir. Firmamız kendi bünyesinde ETA ile entegre çalışan profesyonel yazılımlar üretmektedir. Firmamız yeni müşteriler kazanmayı hedeflemektedir.

Özel yazılım çözümlerimiz ile Eta kullanan müşterilerimizin her türlü talebinin karşılayabilir durumdadır. Ayrıca sektördeki tecrübemizden yararlanmak isteyen birçok müşterimize danışmanlık hizmetimiz mevcuttur.

Bugün Eylül bilgisayar tecrübeli ve profesyonel personeli ile ETA Bilgisayar Programlarının yetkili satış, eğitim ve destek bayisidir. Eta  bilgisayar programları konusunda müşterilerimize uzun yıllar hizmet vermeyi hedefliyoruz. Eta bilgisayar programlarını kullanan müşterilerimize hem satış öncesi hem satış sonrası iş verimini artırma amaçlı destek sağlıyoruz.